ایام الله دهه فجر مبارک باد
مقالات 
انجمن سایت
آمار سایت
تبلیغات
حقوق وکلا و قضات » تاریخ ثبت نام و منابع کانون وکلای سال90/91
كانونهاي وكلاي دادگستري ايران (عضو اتحاديه سراسري كانون هاي وكلاي دادگستري ايران) متشكل از كانون وكلاي دادگستري مركز- آذربايجان شرقي – فارس و كهكيلويه و بويراحمد- اصفهان و چهارمحال و بختياري- آذربايجان غربي – مازندران– خراسان رضوي, شمالي و جنوبي - گيلان- قزوين- خوزستان - كرمانشاه وايلام- همدان - قم - كردستان - گلستان – اردبيل – مركزي- بوشهر – زنجان – لرستان و كرمان از طريق آزمون كتبي و طبق مقررات و قانون كيفيت اخذ پروانه وكالت مصوب سال ۱۳۷۶به تعداد مورد نياز به شرح ذيل و با توجه به موارد زير در سال 90 كارآموز وكالت مي پذيرند.
- تعداد پذيرش كارآموز وكالت به تفكيك هر كانون و كد كانون ها :
                 
كد كانون نام كانون ظرفيت
۱ مركز شامل استانهاي تهران،البرز، سمنان، يزد، هرمزگان و سيستان و بلوچستان جمعا ۱۲۲۰ نفر
۲ آذربايجان شرقي ۱۰۰نفر
۳ فارس و كهكيلويه و بويراحمد جمعاً ۱۶۰ نفر
۴ اصفهان و چهارمحال و بختياري جمعا ۱۸۰ نفر
۵ آذربايجان غربي ۲۰ نفر
۶ مازندران ۵۰ نفر
۷ خراسان رضوي, شمالي و جنوبي جمعاً ۱۰۰ نفر
۸ گيلان ۵۰ نفر
۹ قزوين ۴۰ نفر
۱۰ خوزستان
۳۵ نفر
۱۱ كرمانشاه و ايلام جمعا ۴۰ نفر
۱۲ همدان ۳۵ نفر
۱۳ قم ۲۵ نفر
۱۴ كردستان ۲۱ نفر
۱۵ گلستان ۳۰ نفر
۱۶ اردبيل ۳۰ نفر
۱۷ مركزي (اراك ) ۲۵ نفر
۱۸ بوشهر ۶۰ نفر
۱۹ زنجان ۳۰ نفر
۲۰ لرستان ۴۰ نفر
۲۱ كرمان ۳۰ نفر


(ظرفيت هاي اعلام شده با احتساب سهميه ايثارگران ميباشد.)

۲ - مواد امتحاني:
آزمون،كتبي و به صورت تستي و ضرائب دروس آن به شرح ذيل ميباشد:

          
رديف نام دروس ضريب
۱ حقوق مدني ۳
۲ آيين دادرسي مدني ۳
۳ حقوق جزاي عمومي و اختصاصي ۲
۴ آيين دادرسي كيفري ۲
۵ حقوق تجارت ۲
۶ اصول استنباط حقوق اسلامي ۱

۳ - شرايط شركت در آزمون و اخذ پروانه كارآموزي وكالت:
۱-۳ – تابعيت جمهوري اسلامي ايران.

۲-۳ – دارا بودن دانشنامه ليسانس يا بالاتر حقوق (از دانشكده هاي حقوق داخل يا خارج كشور كه مورد تاييد وزارت علوم,تحقيقات و فن آوري باشد)يا دانشنامه ليسانس فقه و مباني حقوق اسلامي يا معادل آن از دروس حوزوي و دانشگاهي با تاييد مرجع صالح.

تبصره : كساني كه فاقد مدرك كارشناسي حقوق, فقه و مباني حقوق اسلامي يا معادل آن از دروس حوزوي و دانشگاهي با تاييد مرجع صالح بوده و فقط داراي مدارك بالاتر آن هستند حق شركت در آزمون را ندارند بنابراين از ارائه مدارك بالاتر به جز مدارك كارشناسي عنوان شده خودداري نمايند.

۳ -۳ – شرايط سني : پروانه كارآموزي وكالت دادگستري در حوزه قضائي استان تهران فقط به كساني داده مي شود كه سن آنها از چهل سال تمام بيشتر نباشد و براي ساير حوزه هاي قضائي پروانه كارآموزي به كساني داده مي شود كه سن آنها ا ز پنجاه سال تمام بيشتر نباشد.

۴-۳ – براي اشخاصي پروانه كارآموزي صادر مي شود كه داراي شرايط مندرج در قوانين و مقررات ناظر بر وكالت باشند.

۴– مدارك مورد نياز جهت ثبت نام:

۱-۴ – اسكن تصوير مدرك تحصيلي ليسانس، منطبق با بند۲-۳ و تبصره آن، بدون حاشيه‌هاي زايد و با فرمت jpg و با سايز حدود ۵۹۵ در ۸۴۲ pixels و با وضوح تصويري ۷۲ dpi .

تبصره۱: متقاضيان از اسكن گواهي تعداد واحدهاي گذرانده شده خودداري نمايند زيرا فقط گواهي فارغ التحصيلي يا دانشنامه مبناي مجوز شركت در آزمون مي باشد بنابراين دانشجويان ترم آخر و كساني كه در گواهي صادر شده توسط دانشگاه مربوط در مورد آنها كلمه فارغ التحصيل يا دانش آموخته قيد نشده باشد حق شركت در آزمون را نخواهند داشت.

تبصره۲: تاريخ فارغ التحصيلي داوطلبان بايد حداكثر تا تاريخ ۰۴/۰۹/۱۳۹۰ باشد.

۲-۴- اسكن تصوير كارت پايان خدمت يا معافيت دائم بدون حاشيه‌هاي زايد و با فرمت jpg و با سايز حدود ۲۱۳ در ۳۱۲ pixels و با وضوح تصويري ۷۲ dpi .

تبصره ۱: تاريخ پايان خدمت يا معافيت داوطلبان حداكثر بايد تا تاريخ ۰۴/۰۹/۱۳۹۰ باشد .

تبصره ۲: دارندگان معافيت هاي تحصيلي ،مربوط به دانشگاهها و موسسات آموزش عالي و حوزه هاي علميه ، تحت هيچ شرايطي حق شركت در آزمون را نخواهند داشت.

۳-۴- هزينه ثبت نام مبلغ ۶۰۰،۰۰۰ ريال

تبصره : واريز هزينه ثبت نام از طريق كارتهاي بانكي عضو شبكه شتاب و سيستم آنلاين ثبت نام اينترنتي در زمان تعيين شده و سايت سازمان سنجش آموزش كشور و با توجه به بند ۱-۵ و۲-۵ اين آگهي و دستورالعمل مقرر انجام خواهد گرفت .


۴-۴- اسكن عكس متقاضي
داوطلبان محترم مي‌بايست تصوير عكس خود را كه در سال جاري گرفته شده باشد، در اندازه هاي ۴×۳ جهت اسكن، بدون حاشيه‌هاي زايد و با فرمت jpg و با سايز حداقل ۲۰۰ در ۳۰۰ تا حداكثر ۳۰۰ در ۴۰۰ pixels تهيه نمايند و حجم فايل تهيه شده نبايد از ۷۰ كيلو بايت بيشتر شود. همچنين تصوير داوطلب بايد واضح، مشخص و فاقد اثر مهر و هر گونه منگنه باشد. حتي الامكان عكس ها سياه و سفيد يا در صورت رنگي بودن داراي زمينه سفيد باشد.

۵-۴- گواهي ايثارگري در خصوص ايثارگران
متقاضيان سهميه ايثارگري بايد علاوه بر علامت گذاري بند مزبور در تقاضانامه ثبت نام اينترنتي، اصل گواهي ايثارگري صادره از مرجع صالح را كه بر يكي از موارد ذيل منطبق باشد از تاريخ ۲۴/۰۷/۱۳۹۰ لغايت ۳۰/۰۷/۱۳۹۰ الزاماً با پست سفارشي پيشتاز به نشاني اتحاديه سراسري كانونهاي وكلاي دادگستري ايران واقع درتهران، ميدان آرژانتين، خيابان احمد قصير (بخارست)، خيابان هفدهم ،پلاك ۲۰ ، طبقه دوم و كدپستي :۱۵۱۳۸۳۳۸۱۴ارسال نمايند. داوطلبان مذكور بايد تصوير گواهي مربوط را تهيه و براي ارائه در موارد لزوم نزد خود حفظ كنند.

به موجب ماده ۳ قانون كيفيت اخذ پروانه وكالت مصوب سال ۱۳۷۶ ايثارگران عبارتند از:
الف- كساني كه شش ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه جنگ را داشته ( حداكثر تا تاريخ ۳۱/۶/۶۷) يا در اسارت دشمن بوده اند.

ب- جانبازان ۲۵ درصد به بالا.

ج- بستگان درجه اول شهداء و جانبازان ۵۰ درصد به بالا .

تبصره۱: بستگان درجه اول عبارتند از: پدر,مادر و اولاد

تبصره۲: به موجب ماده۳ قانون كيفيت اخذ پروانه وكالت مشمولين استفاده از سهميه ايثارگران فقط موارد سه گانه فوق هستند بنابراين متقاضيان از ارائه مدارك غير از موارد اعلام شده خودداري نمايند.صدور گواهي بايد در سال ۱۳۹۰ باشد (به گواهي هاي سنوات گذشته ترتيب اثر داده نمي شود).

تبصره ۳: بررسي شمول سهميه ايثارگري به افراد پس از ارسال مدارك متقاضي به اتحاديه انجام خواهد شد بنابراين صرف اعلام متقاضي در تقاضانامه ثبت نام (ازطريق اينترنت) براي اعمال سهميه كافي نخواهد بود و تاييد نهايي با هيات مديره هر كانون است .

تبصره ۴ : چنانچه داوطلبي در سهميه آزاد شركت كرده باشد، اعلام بعدي او در مورد ايثارگري مسموع نخواهد بود.

تبصره ۵ : داوطلب بايد شماره پرونده و كد رهگيري را كه پس از پايان ثبت نام اينترنتي دريافت مي دارد ذيل گواهي ارسالي درج كند.

۶-۴- تهيه پرينت از اطلاعات ثبت نامي كه از طريق سايت سازمان سنجش آموزش كشور انجام شده است ، الزامي است داوطلب بايد پرينت را در در صورت قبولي در آزمون به كانون مربوط ارائه كند.

۵ – نحوه ثبت نام و توزيع كارت شركت در آزمون و تاريخ آزمون:
۱-۵– ثبت نام از متقاضيان منحصراً ازطريق اينترنت و سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشانيwww.sanjesh.org  از روز يكشنبه مورخ۲۴ /۰۷/۱۳۹۰ لغايت روز شنبه مورخ ۳۰/۰۷/۱۳۹۰ خواهد بود.

۲-۵-متقاضيان بايد براي واريز هزينه ثبت نام از طريق كارت هاي اعتباري عضو شبكه شتاب كه رمز دوم آن فعال باشد طبق دستور العمل اعلام شده در سايت سازمان سنجش آموزش كشور ودر زمان اعلام شده در بند ۱-۵ نسبت به پرداخت هزينه ثبت نام اقدام كنند.

تبصره: در اين خصوص متقاضيان ميتوانند از كارتهاي اعتباري ديگران كه رمز دوم آن فعال باشد نيز استفاده كنند.

۳-۵- توزيع كارت شركت در آزمون به صورت اينترنتي انجام مي شود و داوطلبان بايد با مراجعه به سايت سازمان سنجش آموزش كشور و وارد كردن كد رهگيري و شماره پرونده خود به سيستم ، كارت ورود به جلسه را دريافت كنند. زمان آغاز توزيع اينترنتي كارت و نحوه و زمان و مكان رفع نقص يك هفته قبل از برگزاري آزمون از طريق سايت اتحاديه سراسري كانون هاي وكلاي دادگستري ايران و روزنامه اطلاعات به اطلاع داوطلبان خواهد رسيد.

۴-۵– آزمون در مركز كانوني كه متقاضي در تقاضانامه ثبت نام انتخاب كرده است برگزار مي شود. نشاني محل برگزاري آزمون بر روي كارت شركت در آزمون درج خواهد شد.

۵-۵- تاريخ آزمون روز جمعه مورخ ۰۴/۰۹/۱۳۹۰ مي باشد.

۶- تذكرات لازم:
۱-۶- متقاضيان بايد قبل از تاريخ شروع ثبت نام ازطريق اينترنت، نسبت به اسكن مدارك با فرمت و مشخصات اعلام شده در بند۴ اين آگهي اقدام نمايند.

۲-۶- مدت ثبت نام اينترنتي از تاريخ شروع، يك هفته خواهد بود و اين تاريخ به هيچ عنوان تمديد نخواهد شد.

۳-۶- متقاضيان بايد اصل مدارك اسكن شده را نزد خود نگه داشته در صورت پذيرفته شدن به همراه ساير مداركي كه اعلام خواهد شد به كانون مربوط ارائه نمايند.

۴-۶-داوطلبان فقط در صورتي كه داراي شرايط مندرج در اين آگهي باشند حق ثبت نام وشركت در آزمون را خواهند داشت ضمن اينكه بايد اطلاعات وارد شده درتقاضانامه ثبت نام را (خصوصاً از نظر تعيين كانون مربوط و كد آن) به دقت كنترل نمايند . هزينه ثبت نام تحت هيچ شرايطي مسترد نخواهد شد.

۵-۶-متقاضيان بايد در پايان ثبت نام از اطلاعات وارد شده پرينت تهيه و درصورت قبولي آن را به كانون مربوط ارائه كنند. چنانچه اطلاعات اعلام شده توسط متقاضي در هنگام ثبت نام اينترنتي با آگهي آزمون منطبق نبوده و غير واقعي باشد حتي درصورت قبولي از ثبت نام آنان جلوگيري و قبولي آنان كان لم يكن تلقي خواهد شد.

۶-۶– صدور كارت شركت در آزمون دليل تاييد هيچ يك از مدارك داوطلب از طرف كانونهاي وكلا يا سازمان سنجش نيست. بنابراين صرف قبولي در آزمون و درج نام متقاضي در رديف پذيرفته شدگان، هيچ حقي براي كسي ايجاد نخواهد كرد.

۷-۶-صدور هرگونه اطلاعيه درخصوص آزمون فقط در سايت اتحاديه سراسري كانون هاي وكلاي دادگستري ايران www.iranbar.org و روزنامه اطلاعات معتبر خواهد بود.

۸-۶-با توجه به زمان پيش بيني شده براي آماده كردن مدارك ثبت نام تاكيد مي شود در روزهاي آغازين پس از انتشار اين آگهي نسبت به تهيه مدارك مورد نياز اقدام شود تا در هنگام ثبت نام از طريق اينترنت براي متقاضيان از نظر زماني مشكلي ايجاد نگردد.

۹-۶-تغيير محل كارآموزي به هيچ عنوان ميسر نخواهد بود.

۱۰-۶-ثبت نام و شركت وكلاي دادگستري عضو كانونهاي وكلا در آزمون ممنوع است.

۱۱-۶-آزمون كانون وكلاي دادگستري مركز دو مرحله اي خواهد بود . مرحله اول به صورت هماهنگ و سراسري در تاريخ ۰۴/۰۹/۱۳۹۰ و مرحله دوم به وسيله كانون مذكور و به نحو و در زماني كه اعلام خواهد كرد، برگزار خواهد شد.


ضمناًجهت دسترسي به اطلاعات فوق و تهيه پرينت از آن مي توانيد به آدرس اينترنتي ذيل مراجعه نمائيد:
www.iranbar.org
 

 

مطالب مشابه
نظر : عابدين خوشرو
سلام
با عرض خسته نباشيد
مي خواستم اگه امكان داره در خصوص زمان و تاريخ ثبت نام جديد در سال 91 كانون وكلا دادگستري و منابع ازمون راهنماييم كنين.با سپاس
ارسال در دوشنبه ، 21 فروردین 1391 ، ساعت 14:54 , ایمیل , وب سایت
نظر : بابک صبوری
سلام
با عرض خسته نباشيد
مي خواستم اگه امكان داره در خصوص زمان و تاريخ ثبت نام جديد در سال 91 كانون وكلا دادگستري و منابع ازمون راهنماييم كنين.

پاسخ حق گستر:

فعلا خبر خاصی در مورد آزمون وکالت سال 91 نیست.

اگر خبر ی شد در همین سایت منتشر خواهد شد و برای دوستانی که ایمیل خود را در قسمت ثبت خبرنامه قرار دادند ارسال خواهد شد.

ارسال در سه شنبه ، 9 خرداد 1391 ، ساعت 10:38 , ایمیل , وب سایت
نظر : سهیلا موسوی
یا سلام
می خواستم در خصوص تاریخ ثبت نام در سال 91 کانون وکلای دادگستری اطلاعاتی داشته باشم
ارسال در شنبه ، 20 خرداد 1391 ، ساعت 11:59 , ایمیل , وب سایت
نظر : شهره رضايي
سلام ميخوام درباره منابع ازمون كانون وكلا و زمان برگزاري ازمون سال 91كمكم كنيد

پاسخ حق گستر:

منابع را از انجمن سرزمین حقوق بخش وکلا دریافت کنید.
و
اخبار را از طریق همین سایت پیگیر باشید.


ارسال در شنبه ، 27 خرداد 1391 ، ساعت 11:16 , ایمیل , وب سایت
نظر : ام البنین اسکندری ثانی
سلام میخواستم اگه امکان داره زمان ثبت نام و تاریخ جدید در سال 91 کانون وکلا و منابع آزمون راهنمایی کنید با تشکر

پاسخ حق گستر:
فعلا به صورت رسمی خبری از جزئیات آزمون وکالت 91 نیست.
اما می توانید بعضی از سخنهای ضدو نقیض در مورد وکالت 91 را از اینجا مشاهده کنید.

و

ارسال در سه شنبه ، 20 تیر 1391 ، ساعت 10:48 , ایمیل , وب سایت
نظر : نادیا
سلام.من مدرکم 31 شهریور آماده میشه.آیا می توانم در آزمون شرکت کنم.آخرین فرصت برای گرفتن مدرک کی هست؟

پاسخ حق گستر:
بله دوست عزیز می توانید شرکت کنید

ارسال در شنبه ، 24 تیر 1391 ، ساعت 14:35 , ایمیل , وب سایت
نظر : مرتضی صالح
باسلام آیاکسی که سردفتراسناد باشه میتوانددرآزمون ورودی کانون وکلاشرکت نمایدوبعدازقبولی ازسردفتری استعفاء کندباسپاس فراوان .

پاسخ حق گستر:

دوست عزیز سوال خود را اینجا بپرس

ارسال در یکشنبه ، 25 تیر 1391 ، ساعت 13:24 , ایمیل , وب سایت
نظر : امیتیس
سلام. برای شرکت در ازمون وکالت حداکثر شرط سنی 40ساله ... تکلیف حداقلش چی میشه... من 22سالمه میتونم شرکت کنم؟

پاسخ حق گستر:
سلام دوست عزیز
برای حداقل ضابطه ای خاص نیست و شما می توانید ثبت نام کنید.

اما یه نکاتی هست که باید توجه کنید.
اطلاعات بیشتر رو از آدرسهای زیر پیدا کن:

حداقل و حداکثر سن برای شرکت در آزمون وکالت

و

نحوه دریافت پروانه وکالت


ارسال در جمعه ، 30 تیر 1391 ، ساعت 12:10 , ایمیل , وب سایت
نظر : دانیال
سلام من ترم تابستون واحد های درسیم تمام میشه و 3 واحد دیگه برام میمونه میخاستم ببینم میتونم در آزمون وکالت شرکت کنم؟؟؟؟؟ آیا گواهی موقت پایان تحصیل رو قبول میکنن واسه آژمون وکالت؟؟؟؟؟تورو خدا جواب بدین

پاسخ حق گستر:
بله دوست عزیز
می توانید در این آزمون شرکت کنید.

ارسال در دوشنبه ، 2 مرداد 1391 ، ساعت 16:20 , ایمیل , وب سایت
نظر : علی زنگنه
سلام.من کارت معافیت سربازی دارم و مدرک لیسانسم دی ماه می گیرم.ایا میتونم شرکت کنم.تورو خدا جواب دهید

پاسخ حق گستر:

دوست عزیز با توجه به نزدیکی مدراک شما به آزمون وکالت 91 باید منتظر اعلام جزئیات از طرف خود کانون وکلا بود.


ارسال در سه شنبه ، 10 مرداد 1391 ، ساعت 14:9 , ایمیل , وب سایت
نظر : محمد
باسلام
آیا با دارا بودن کارشناسی ارشد پیوسته معارف اسلامی و حقوق میتوان در آزمون شرکت کرد؟در کل آیا تحصیل در این رشته با توجه به ارشد بودن توصیه میشود یا همان کارشناسی حقوق توصیه میگردد؟

پاسخ حق گستر:
دوست عزیز برای شرکت در آزمون رشته حقوق حتما باید کارشناسی حقوق داشت.
و گرایش ارشد مهم نیست.
در مورد سوال دوم باید گفت که جواب این کار به سلایق شخصی شخص بر میگردد.
و خیلی ها هستند دکتری حقوق دارند اما باز در آزمون وکالت شرکت می کنند یا قاضی دادگستری هستند استعفاء میدهند و وکیل می شوند و کسانی هستند که تره هم برای وکالت خورد نمی کنند!


ارسال در چهارشنبه ، 11 مرداد 1391 ، ساعت 7:44 , ایمیل , وب سایت
نظر : mohsen dolatshah
سلام علیکم . من در 5/12/1390 در رشته حقوق گواهی موقتم را گرفتم ایا میتوانم در ازمون وکالت1391 شرکت کنم ؟؟؟ در صورت ممنوعیت شرکت .برای امادگی و تجربه کسب کردن میتوانم شرکت کنم ؟؟؟ سواله دیگم اینکه در صورت ممنوعیت شرکت برای 1391 برای ازمون 1392 که دیگه مشکلی نیست؟؟؟ .تو رو خدا جواب دهید. ممنون

پاسخ حق گستر:
دوست عزیز شما برای شرکت در آزمون وکالت 91/92 هیچ مشکلی ندارید.
آخرین اخبار وکالت 91/92 را می توانید از همین سایت دنبال کنید.

ارسال در پنج شنبه ، 12 مرداد 1391 ، ساعت 17:40 , ایمیل , وب سایت
نظر : سحر خمسه
سلام، من تقریبا ۱ سال هست که کارشناسیم تموم شده اما هنوز مدرک موقتم نیومده می‌تونم در آزمون شرکت کنم؟؟؟؟؟؟

-----------
پاسخ حق گستر:
سلام دوست عزیز

بله مشکلی ندارید.
می توانید در آزمون شرکت کنید.


ارسال در جمعه ، 10 شهریور 1391 ، ساعت 12:4 , ایمیل , وب سایت
نظر : میثم قنبری
سلام علیکم
من در تاریخ 31/4/91 فارغ التحصیل شدم میتوانم در آزمون امسال شرکت کنم؟ یا باید در آزمون سال 92 شرکت کنم؟
لطفا جواب بدین ممنون

---------
پاسخ حق گستر:
سلام دوست عزیز
میتوانید در ازمون وکالت امسال شرکت کنید.


ارسال در دوشنبه ، 13 شهریور 1391 ، ساعت 21:48 , ایمیل , وب سایت
نظر : میثم ورزکار
ازمون وکالت شرط معدل داره؟

پاسخ حق گستر:
سلام دوست عزیز
آزمون وکالت شرط معدل ندارد.


ارسال در پنج شنبه ، 23 شهریور 1391 ، ساعت 9:30 , ایمیل , وب سایت
نظر : mina
sabte name sale 91 ra etla resani farmaid lotfan
ارسال در شنبه ، 1 مهر 1391 ، ساعت 20:20 , ایمیل , وب سایت
نظر : مریم افتخار
سلام.چه جوری میشه با مدرک گواهی موقت در ازمون شرکت کرد وقتی تو شرایط نوشته اسکن مدرک لیسانس؟؟؟؟!!!تبصرشم که نوشته از اسکن ریز نمرات خودداری کنید؟؟!!!
---
پاسخ حق گستر:
سلام دوست عزیز
شما مشکلی ندارید
شما دوباره متن اطلاعیه را با دقت بخوانید.شامل شما می شود.
حتما ثبت نام کنید.


ارسال در یکشنبه ، 2 مهر 1391 ، ساعت 13:15 , ایمیل , وب سایت
نظر : خوشدل
سلام.
می خواستم بدونم که ثبت نام آزمون وکالت امسال (91) از چه تاریخی شروع میشه .

پاسخ حق گستر:
سلام دوست عزیز
آزمون کارآموزی وکالت از یک مهرماه شروع و تا ده مهر ماه 91 وقت ثبت نام دارد.

ارسال در دوشنبه ، 3 مهر 1391 ، ساعت 16:44 , ایمیل , وب سایت
نظر : حامد عادل زاده
با سلام
می خواستم بدونم با مدرک حقوق دانشگاه علمی کاربردی حقوق گرایش ارشاد حقوق مدنی - یا حقوق قضایی گرایش علوم ثبتی می توانند در این آزمون شرکت کنند ؟
ارسال در سه شنبه ، 11 مهر 1391 ، ساعت 12:9 , ایمیل , وب سایت
نظر : مریم احمدی
با سلام من می خوام برای ازمون برنامه ریزی کنم درس بخونم میشه منو راهنمایی کنید


پاسخ حق گستر:
در این مدت کم فقط مطالعه جزوات و نص قانون توصیه می شود.

ارسال در پنج شنبه ، 13 مهر 1391 ، ساعت 11:50 , ایمیل , وب سایت
نظر : مبینا رضایی
سلام.
می خواستم بدونم امتحان آزمون کارشناس دادگستری سال 91 چه زمانی است؟

پاسخ حق گستر:

سلام دوست عزیز
هنوز خبری از آمون کارشناسان دادگستری نیست.
در همین سایت یا انجمن سرزمین حقوق پیگیر باشید.

ارسال در شنبه ، 15 مهر 1391 ، ساعت 13:7 , ایمیل , وب سایت
نظر : غضنفری نیا
سلام ممنون می شم اگه راهنمایی کنید که قانون مجازات جدید و تجارت جدید مطالاه بشه یا انچه در دوران تحصیل خواندیم

ارسال در دوشنبه ، 8 آبان 1391 ، ساعت 15:57 , ایمیل , وب سایت
نظر : امین مصلایی
good
ارسال در سه شنبه ، 5 دی 1391 ، ساعت 19:42 , ایمیل , وب سایت
نظر : مهسا مالکی
سلام. ببخشید بر اساس مطالب بالا پس اگه کسی رشته کارشناسیش حقوق نباشه ولی رشته ارشدش حقوق باشه یعنی فارغ التحصیل ارشد حقوق باشه نمی تونه تو آزمون شرکت کنه؟
ارسال در دوشنبه ، 11 دی 1391 ، ساعت 19:37 , ایمیل , وب سایت
نظر : lv,hvdn
با سلام
می خواستم بدونم با مدرک کارشناسی حقوق دانشگاه علمی کاربردی حقوق قضایی گرایش علوم ثبتی می توانند در این آزمون شرکت کنند ؟
ارسال در جمعه ، 22 دی 1391 ، ساعت 14:6 , ایمیل , وب سایت
نظر : پارسا آرمانی
سلام ، شرمنده که مزاحمتون میشم من دارای مدرک کارشناسی زبان و ادبیات عرب هستم . آیا معادل دانشگاهی لیسانس حقوق یا ليسانس فقه و مباني حقوق اسلامي محسوب میشود که بتوانم در سال آینده در آزمون شرکت کنم چون علاقه ی زیادی به وکالت دارم .
ارسال در جمعه ، 22 دی 1391 ، ساعت 21:0 , ایمیل , وب سایت
نظر : پارسا آرمانی
سلام مجدد ، شرمنده که دوباره مزاحم میشم . به سوالم پاسخی ارائه نشده بود . لطفا مورد نیاز میبالشد حتما لطف کنید پاسخ فرمائید. اینکه :
آیا لیسانس زبان و ادبیات عرب معادل حقوق و یا فقه و مبانی حقوقی اسلامی محسوب میشود ؟ چون علاقه ی زیادی به شغل وکالت دارم میخواهم بدانم آیا میتوانم در آزمون سال آینده شرکت کنم یا خیر ؟ و یا بدانم اگر نمیتوانم فکر دیگر بیاندیشم و برنامه ریزی دیگری بکنم .
ممنون میشم که پاسخ فرمائید .
پاسخ حق گستر:
سلام دوست عزیز.من چیزی در این مورد نشنیدم.


ارسال در شنبه ، 23 دی 1391 ، ساعت 11:38 , ایمیل , وب سایت
نظر : جعفر آقایارلو
از وب پرمحتوایتان بسیار ممنونیم و همیشه دعاگویتان هستیم
لطفا منابع آزمون وکالت 1392 را معرفی نماید با تشکر
ارسال در سه شنبه ، 26 دی 1391 ، ساعت 10:26 , ایمیل , وب سایت
نظر : سينا داودي
سلام.آيا با مدرك كارشناسي حقوق قضايي ميشه در آزمون شركت كرد ؟ارسال در شنبه ، 30 دی 1391 ، ساعت 14:10 , ایمیل , وب سایت
نظر : سهیل کریمی
سلام من خدمت سربازیم در تاریخ01/11/1392 تموم میشه مخواستم بدونم میتونم شماره ‍برسنلی سربازیمو به جای کارت بدم تا زمانی که کارتم بیاد و سال92 شرکت کنم تروخدا جواب بدید
ارسال در سه شنبه ، 3 بهمن 1391 ، ساعت 14:31 , ایمیل , وب سایت
نظر : عاطفه مرادی
با سلام.من تابستان 92 درسم تموم میشه،و ممکنه تا آخر شهریور فقط گواهی ریز نمراتم به دستم برسه، میتونم برای آمون وکالت ثبت نام کنم؟ثبت نام از چه تاریخی شروع میشه؟
ارسال در چهارشنبه ، 11 بهمن 1391 ، ساعت 12:50 , ایمیل , وب سایت
نظر : رضا خرمکی
می خواستم بدونم با مدرک کارشناسی حقوق دانشگاه علمی کاربردی می تواننیم در آزمون کانون وکلا شرکت کنند ؟
ارسال در شنبه ، 14 بهمن 1391 ، ساعت 11:55 , ایمیل , وب سایت
نظر : مریم میرزایی
ایا امکان عضویت و میل کردن مطالب توسط سایتتون هست؟
ارسال در سه شنبه ، 17 بهمن 1391 ، ساعت 2:11 , ایمیل , وب سایت
نظر : امین
با سلام و خسته نباشید . آیا میشه با مدرک کارشناسی حقوق ( گرایش علوم ثبتی ) در آزمون وکالت شرکت کرد و وکیل شد ؟ پیشاپیش از پاسخ شما متشکرم.
ارسال در دوشنبه ، 30 بهمن 1391 ، ساعت 17:40 , ایمیل , وب سایت
نظر : روژین حاتمی
سلام،میخواستم بدونم کسی که دارای مدرک کارشناسی زبان و ادبیات عرب باشد میتواند تو آزمون کارشناسی ارشد حقوق شرکت کنم؟خواهشن جواب بدید
ارسال در جمعه ، 4 اسفند 1391 ، ساعت 20:12 , ایمیل , وب سایت
نظر : روژین حاتمی
سلام،میخواستم بدونم کسی که دارای مدرک کارشناسی زبان و ادبیات عرب باشد میتواند تو آزمون کارشناسی ارشد حقوق شرکت کند؟خواهشن جواب بدید
ارسال در جمعه ، 4 اسفند 1391 ، ساعت 20:15 , ایمیل , وب سایت
نظر : سعدی مرادی
با عرض سلام.من دقیقا بهمن 92 فارغ التحصیل کارشناسی رشته حقوق میشم میتونم ثبت نام کنم اگه میتونم لطف کنید منابع را بهم معرفی کنید میخوام از همین حالا براش برنامه ریزی کنم.ممنون
ارسال در یکشنبه ، 6 اسفند 1391 ، ساعت 21:22 , ایمیل , وب سایت
نظر : امین
سلام
من دوره ی خدمتم ماه 10 سال 92 تموم مشه ،میخواستم ببینم راهی هست که من آزمون رو شرکت کنم ولی کارت بایان خدمت رو همون ماه 10 تحویل بدم ( البته در صورت قبولی )
با تشکر.
ارسال در سه شنبه ، 4 تیر 1392 ، ساعت 12:10 , ایمیل , وب سایت
نظر : امین
سلام
من دوره ی خدمتم ماه 10 سال 92 تموم مشه ،میخواستم ببینم راهی هست که من آزمون رو شرکت کنم ولی کارت بایان خدمت رو همون ماه 10 تحویل بدم ( البته در صورت قبولی )
با تشکر.
ارسال در سه شنبه ، 4 تیر 1392 ، ساعت 12:39 , ایمیل , وب سایت
نظر : امین
سلام
من دوره ی خدمتم ماه 10 سال 92 تموم مشه ،میخواستم ببینم راهی هست که من آزمون رو شرکت کنم ولی کارت بایان خدمت رو همون ماه 10 تحویل بدم ( البته در صورت قبولی )
با تشکر.
ارسال در سه شنبه ، 4 تیر 1392 ، ساعت 13:43 , ایمیل , وب سایت
نظر : امین
سلام
من دوره ی خدمتم ماه 10 سال 92 تموم مشه ،میخواستم ببینم راهی هست که من آزمون رو شرکت کنم ولی کارت بایان خدمت رو همون ماه 10 تحویل بدم ( البته در صورت قبولی )
با تشکر.
ارسال در سه شنبه ، 4 تیر 1392 ، ساعت 13:48 , ایمیل , وب سایت
نظر : احمدخلیلی نژاد
سلام. من کارشناسی دبیری الهیات و معارف اسلامی دارم. کارشناسی ارشد فقه ومبانی حقوق هم دارم. میتونم تو آزمون92 شرکت کنم؟
ارسال در پنج شنبه ، 3 مرداد 1392 ، ساعت 2:48 , ایمیل , وب سایت
نظر : سمانه رضازاده
ایا امکان دارد با مدرک علمی و کاربردی گرایش ارشاد در امور کیفری در امتحان وکالت شرکت کنم؟دانشجوی علمی و کاربردی دادگستری هستم.
ارسال در پنج شنبه ، 17 مرداد 1392 ، ساعت 11:3 , ایمیل , وب سایت
نظر : شقابق شکری
سلام.این جانب لیسانس مدیریت بارزگانی دارم.آیا امکان دادرد در آزمون ورودی حقوق شرکت کنم ؟
ارسال در چهارشنبه ، 27 شهریور 1392 ، ساعت 16:5 , ایمیل , وب سایت
نظر : hovaghshatra
با سلام
با مدرک کارشناسی حقوق دانشگاه علمی کاربردی حقوق قضایی گرایش علوم ثبتی می توانند در این آزمون شرکت کنند ؟
ارسال در یکشنبه ، 1 دی 1392 ، ساعت 16:20 , ایمیل , وب سایت
نظر : بهرام مقدمی
سلام.لطفا میخواستم بدونم با مدرک کارشناسی حقوق ارشاد در امور کیفری میتوانم در آزمون وکلا ثبت نام کنم و زمان و شرایط آزمون سال 93 و منابع آن کی و چی هستش؟
ارسال در پنج شنبه ، 22 اسفند 1392 ، ساعت 13:44 , ایمیل , وب سایت
نظر : فرخنده حسین خانی هزاوه
سلام من زمان ثبت نام برای آزمون وکلات بیمه در دادگستری استان مرکزی را پیگیری می کنم اگر امکان اطلاع دادن بود ممنون میشم اگر از طریق ایمیل یا شماره تلفن 09187634377 بهم اطلاع دهید.
ارسال در شنبه ، 6 اردیبهشت 1393 ، ساعت 12:57 , ایمیل , وب سایت
نظر : ارش
سلام من دارای کارت معافیت پزشکی (ضعیف بودن چشم)هستم . مدرک کارشناسی دارم. کارت معافیت پزشکی من برای شرکت در ازمون مشکل ایجاد نمیکند؟با تشکر.
ارسال در پنج شنبه ، 25 اردیبهشت 1393 ، ساعت 14:5 , ایمیل , وب سایت
نظر : محمد حسین عبدی
سلام. من دارای کارشناسی دبیری الهیات و معارف اسلامی ورودی سال 73 هستم و مدرک کارشناسی ارشد فقه ومبانی حقوق 91هم دارم. میتونم تو آزمون وکالت شرکت کنم؟ چون تا سال ورودی 74 اصلا الهیات گرایش نداشت فقط دبیری بود و محض . حتما تبصره ای برای ما باید باشد چون ما هم دروس فقهی وحقوقی کارشناسی را خواندیم . خواهشمندم محبت کنید پاسخ دهید/

پاسخ حق گستر:
با سلام تا آزمونهای قبلی امکان پذیر نبود. برای اطمینان از موضوع از کانون وکلای استان خود سوال نمایید.
موفق باشید

ارسال در پنج شنبه ، 6 شهریور 1393 ، ساعت 23:32 , ایمیل , وب سایت
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :  
ایمیل:  
وب سایت :  
متن پیام :


 
سوال امنیتی : = 5+ 3
    
مقالات خود را نشر دهید
دیگر بخش ها
ارسال جدیدترین مقالات به ایمیل شما
نظرسنجی
لینک های مرتبط
پیام تصویری حق گستر
کپی برداری از مطالب سایت فقط با ذکر منبع مجاز می باشد
Copyright © 2009 - 2017 HaghGostar.ir All Rights Reserved - SiteMap
Translate EN By Google , Translate AR By Google
Powered By : Hamed Abdollahi